Kadra

W Akademii Kochana Niania opiekunkami są młode, wesołe osoby w trakcie lub po studiach pedagogicznych, psychologicznych, fizjoterapeutycznych, położniczych, opiekuńczo -wychowawczych itp.
To osoby z pasją, umiejące w pracy z dziećmi wykorzystać wiedzę nabytą podczas studiów oraz swoje kilkuletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi.
Warunki dla dzieci są kameralne i mają naprawdę ciepłą, fachową i przyjazną atmosferę, poza tym mogą bawić się i przebywać w gronie innych dzieci, co pozwala im lepiej się rozwijać i wchodzić w interakcje
z rówieśnikami. W Naszej Akademii będziemy uczyć Wasze dzieci szacunku do drugiego człowieka, życia
w grupie, co wiąże się z nauką tolerancji, wyrozumiałości i umiejętnościami dzielenia sie z innymi. Nauczymy Wasze dzieci samodzielności i wiary we własne siły oraz zabawy bez chęci rywalizacji. Pomagamy rozwijać indywidualne zdolności i potencjał każdego dziecka poprzez pokazywanie prawidłowych postaw w relacji z drugim człowiekiem. Przyczynimy się do budowania dodatnich emocji i wykształcania dobrych cech charakteru u małego człowieczka. Nauką poprzez zabawę (zajęcia plastyczne, czytanie książek, śpiewanie piosenek, muzykoterapia, zajęcia manualne, kinezyterapia) wprowadzimy najmłodszych w świat obowiązków.
Przebywając z Twoim dzieckiem będziemy śledzić jego rozwój i dokonywanie postępów o czym na bieżąco będziemy Cię informować. Atmosfera domu i mała grupa dzieci zmniejsza ryzyko zachorowań, a podczas codziennych zabaw na świeżym powietrzu zwiększamy odporność organizmów Waszych maluchów.